KONST / Litografier / Färglitografi 14177548
nr 1417 7548
Jörgen Zetterquist
(f. 1928), Sverige
Signerad, numrerad 72/150. Färglitografi, bildmått: 47x36cm, yttermått inklusive ram: 63x51cm
Jörgen Zetterquist, svensk målare född 1928 i Arvika.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:41:50
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Jörgen Zetterquist
Läs mer om Jörgen Zetterquist